کالالن، اولین و بزرگ ترین سایت خرید و فروش تخصصی لوازم
صنعتـی، خودرویـی و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در ایـران
 «مارکت پلیس کالالنــ»

مارکت پلیس کالالن یک مرکز خرید مجازی است که به عنوان واسطه بین خریداران و فروشندگان کار می کند. این امکان را برای شما میدهد که در کمترین زمان فروشگاه آنلاین خودتان را راه اندازی کنید. تجارت الکترونیک کالالن ابزار های داخلی برای کمک به شما در پذیرش پرداخت ها و مدیریت موجودی کالا را دارند.


فروش آسان

خرید از فروشگاه شما در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر می باشد و محدود به زمان خاص نمی باشد حتی هنگام خواب سفارشات شما ثبت خواهد شد.


هزینه های کم تر

لازم نیست نگران یک قبض صاحب خانه یا برق باشید. همچنین برای جمع آوری پول، تهیه قفسه ها و مدیریت عملیات مجبور به استخدام کارکنان نیستید.


سود بیشتر

تجارت الکترونیکی کالالن راهی آسان برای راه اندازی فروشگاه آنلاین و دسترسی به میلیون ها مشتری است.


فروش نقدی

از مهم ترین مزایای مارکت پلیس برای فروشندگان، فروش نقدی و خلاص شدن از فروش قسطی است.

«امکاناتی که ما به شما می دهیم»

داشتن یک فروشگاه آنلاین در یک کسب و کار بسیار عالی است. این ماژول به شما امکان می دهد محصول خودتان را در دید بسیاری از افراد بگذارید و به راحتی بتوانید محصول خودتان را توسط بازار اینترنتی کالالن بفروش برسانید.

برخی از امکانات این ماژول شامل:

مدیریت چندین نفره

مدیریت محصولات

قیمت گذاری آسان

رهگیری سفارشات

درخواست پرداخت

تحلیل سفارشات

داشبورد فروشنده

پشتیبانی 24 ساعته


    سوالات متداول ثبت نام و حساب کاربری

    برای اینکار از قسمت بالای سایت روی "همین الان فروشنده شوید" کیلیک کرده و در صفحه باز شده، فرم ثبت نام به عنوان فروشنده را تکمیل نمایید.

    برای ورود به این بخش، از قسمت بالای سایت در منو، روی دکمه ورود به برنامه کلیک کرده و در قسمت باز شده، ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس به حساب کاربری خود وارد شوید،

    این بخش پس از ورود به حساب کاربری نیز در بخش بالای سایت در منو روی اسم کاربریتون رفته و روی "بازار" کلیک کنید. صفحه باز شده پنل فروشگاهی شما است.

    بله، شما می توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن ایمیل (نام کاربری) و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود شوید، سپس با کلیک روی گزینه «حساب کاربری من» و سپس با کلیک بر روی "ویرایش" می توانید اطلاعات حساب کاربری خود را تغییر دهید.

    سایت کالالن یک نمونه مناسب برای فروش محصولات شما است.  مارکت پلیس کالالن می‌تواند مزایای زیادی برای انواع کسب و کارهای نو تا کسب کارهای بزرگ ایجاد کند.  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت ما به صفحه درباره ما مراجعه کنید.