کالالن، اولین و بزرگ ترین سایت خرید و فروش تخصصی لوازم
صنعتـی، خودرویـی و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در ایـران

چرا هنوز آفلاین هستید، فروش آنلاین را با ما شروع کنید!

یک فروشگاه جدید باز کنید

«بیش از 5000 فروشنده بخشی از فروشگاه بازار ما هستند»

به ما بپیوندید...

ویژگی 1
یک فروشگاه جدید باز کنید
با افتتاح یک فروشگاه در بازار ما می توانید تعداد بیشتری از محصولات خود را در معرض مشتریان بالقوه قرار دهید. بهترین فرصت برای رشد می تواند فروش در بازار آنلاین ما باشد.
ویژگی 2
فروش محصولات
تجارت همه چیز در مورد ایجاد یک محصول خوب است که مردم هزینه آن را بپردازند. رقم فروش خود را از کانال پر ترافیک ما افزایش دهید.
ویژگی 3
دریافت پورسانت سریع
باهوش باشید و هر زمان که محصول شما از طریق وب سایت ما به فروش برسد، پورسانت بدست آورید. مدیریت پورسانت ها، شفافیت و انعطاف پذیری کامل را برای هر دو طرف خرید و فروش فراهم می کند.


در اینجا برخی امکانات عالی فروشگاه بازار ما موجود است

#01
یک فروشگاه جدید باز کنید
شما می توانید سریعاً توسعه کسب و کار خود را شروع کرده و یک فروشگاه آنلاین تمام عیار داشته باشید بدون اینکه مشکلی در نگهداری و سرمایه گذاری در وب سایت تجارت الکترونیکی برای محصولات خود داشته باشید. بنابراین، شروع به راه اندازی کسب و کار خود در بازار ما کنید.
#03
مدیریت پورسانت ها
از آنجا که اعتماد و شفافیت، ویژگی های مهم کسب و کار هستند، از این رو، مدیریت پورسانت ها به فروشندگان نشان می دهد که هنگام فروش محصولشان از وب سایت، پورسانت پرداخت می شود.
#05
مدیریت و کلکسیون محصولات
مصرف کنندگان قبل از خرید زمان بیشتری را صرف تحقیق در مورد خرید محصولات می کنند. این امر باعث می شود محتوای محصول با کیفیت در فروشگاه تجارت الکترونیک شما از همیشه مهمتر شود. همه اینها بخشی از تجربه بهتر مشتری است که می تواند منجر به افزایش فروش تجارت الکترونیکی شود.