کالالن، اولین و بزرگ ترین سایت خرید و فروش تخصصی لوازم
صنعتـی، خودرویـی و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در ایـران

حمایت از خریدار

از خرید شما حمایت می کنیم...

نحوه حمایت از خریداران در کالالن!

شما با اطمینان خرید کنید، ما تضمین می کنیم سفارش خود را به موقع و مطابق آنچه که در تصویر و شرح کالا عنوان شده است دریافت خواهید کرد. 

تضمین امنیت خرید: 

تنها در صورتی مبلغ پرداختی‌تان،‌ به حساب فروشنده انتقال داده می‌شود كه كالای مورد نظر خود را دریافت و اعلام رضایت كرده باشید.


تضمین بازگشت وجه در صورت عدم دریافت به موقع کالا:

چنانچه سفارش شما در موعد مقرر ارسال نشود، تمام مبلغ پرداختی تان توسط سایت کالالن مسترد خواهد شد.

تضمین برگشت وجه در صورت عدم تطابق کالا با توصیف آن: 

چنانچه کالای دریافتی شما با توصیفات ذکر شده مغایرت داشته باشد و از خرید خود راضی نباشید، می توانید مبلغ پرداختی تان را از سایت کالالن پس بگیرید.

تضمین امنیت پرداخت:  

اطلاعات حساب بانکی شما در سایت کالالن دریافت نمی شود، ما مبلغ فاکتور را به سایت بانک ارجاع می دهیم و شما اطلاعات پرداخت خود را در سایت بانک ارائه می کنید که امنیت آن از قبل توسط گواهی امنیتی SSL و تدابیر امنیتی بانک تضمین شده است.

مدیریت حل اختلافات توسط کالالن: 

در صورت بروز اختلاف، امکان مذاکره با فروشنده را خواهید داشت و در صورت عدم توافق، پشتیبانی سایت کالالن برای میانجی‌گری و حل اختلاف به وجود آمده، شما را همراهی خواهد کرد.

نکاتی که خریدار باید رعایت کند تا شامل حمایت از خریداران شود: 

معامله خارج از سایت صورت نگرفته باشد. (وجه کالا نزد کالالن باشد.)
خریدار باید هنگامی که محصول سفارش داده را از مامور حمل کننده دریافت می کند، بسته بندی آن را بررسی کند و در صورت مشاهده آسیب دیدگی بسته در هنگام حمل، آن را تحویل نگیرد.
پس از تحویل کالا از شرکت حمل کننده، آن را با سفارش خود مطابقت داده و در صورت وجود مغایرت، حتما شکایت خود را از بخش تماس با ما سایت مطرح کند.
لازم است مشخصات تماس و آدرس پستی خریدار درست و به روز باشد، در صورت ثبت آدرس پستی نادرست در هنگام ثبت نام، مسئولیت عدم رسیدن کالا به مقصد و کلیه هزینه های مربوطه به عهده خریدار خواهد بود.